MUTFAK TADİLATI & DEKORASYONU

MUTFAK DOLABI & YENİLEME

A dan Z ye Mutfağınızı Yeniliyoruz.
Mutfak tadilatı denilince ilk akla gelen mutfak dolabı, tezgah mermeri yada graniti, fayans, seramik, su tesisatı, bulaşık makinası, elektrik tesisatı, aksesuarlar vs...

Mutfak tadilatında yapılacak işler;

Eski mutfak dolabı granit mermer evye yada eski sistem ise betondan yapılmış olan tezgahın sökülmesi, Kalebodur fayansların kırım sökümü, Kırım sonrasında çıkan molozların atılması, Evye, bulaşık makinasının Pis su giderlerinin yenilenmesi, Su tesisatının değiştirilmesi, Elektirik tesisatının değiştirilmesi, Mutfağınızda kırım sonrasında fayansların uygulanacağı zeminin sıva şap ile düzeltilmesi, İstediğiniz ürüne ve modele göre duvar zemin döşemesi ( seramik, fayans, granit, kalebodur, karo, çini, cam mozaik, btb vs...), Su tesisat ve elektirik tesisat yapı malzemelerinin montaj edilmesi ( mutfak dolabı montajı, evye montajı ) aksesuar malzemelerinin montajı.

Bu işlerin her biri için ayrı ustaya ve malzemeye ihtiyaç vardır, Bu işlerin her biri ile uğraşmak büyük bir zaman kaybına ayrıca ekonomik açıdan maliyetin yükselmesine neden olmaktadır. Mutfağınızın komple tadilatı tek elden güvenilir kaliteli ustalarımızla uygun fiyat kaliteli işçilik hızlı ve zamanında teslimat garantisi ile anahtar teslimi yapıyoruz.

Mutfak tadilatı fiyatları keşiften sonra belirlenmesi daha uygun olacaktır.

Tadilat onarım bakım tamir yapılacak alanlarda, Özel Tasarımlarınızda, Sistemin düzgün şekilde belirlenmesi, Çalışabilmesi ve çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, Maliyet fiyatları, diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Avrupa yakasında mutfak tadilat işleriniz için bizi 7/24 arayabilir yada E-MAİL göndererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

MUTFAK TEZGAHI & FAYANSLARI

ETİKETLER; Mutfak Tadilati, Mutfak Yenileme, Mutfak Tamiri, Mutfak Su Tesisati Yenileme, Ev Tadilati, Mutfak Komple Tadilat Fiyatları, Mutfak Fayans Yenileme, Mutfak Fayansları, Mutfak Dolap Modelleri, İstanbul Mutfak Tadilat, İstanbul Mutfak Dolabı, Mutfak İşçilik Maliyeti, Tadilat Ustası, Mutfak-Tadilati Fiyat, Mutfak-Tadilati Masrafı, Mutfak-Tadilat Firmaları.

/FAYANS%20DÖŞEME
FAYANS DÖŞEME
/FAYANS%20SERME
FAYANS SERME
/DOĞAL%20TAŞ%20DÖŞEME
DOĞAL TAŞ DÖŞEME